Brána 11.11.

Krásný den, 
přišlo mi pro vás důležité sdělení – 11.11. se otevírá další brána. Bude docházet k masivnímu čistění každého z nás, abychom se mohli doslova restartovat a vstoupili do nového světa beze strachů a zajetých programů. Můžete v těchto dnech cítit silné pocity strachu, agrese, potřeby za něco bojovat, můžete si vysloveně sáhnout na svoje dno, abyste se mohli odrazit a znovu se narodit. Nechte to plynout, ponořte se jako do řeky a nevzdorujte tomu. Stejně jako kdybyste v plynoucí řece rozpřáhli ruce, urazili byste si je o břeh. Věřte, že je to vše součástí vyššího plánu a nemá cenu proti tomu bojovat.
Pokud v sobě máte silný pocit, že už nechcete žít ve světě manipulace a zajetých systémů, které nefungují, že se chcete oddat svobodě a plné radosti, ale pořád vás něco táhne dolů a vy si s tím nedokážete poradit, ozvěte se. Shora mi přišlo, že mám pro vás nyní stáhnout cenu konzultace z 1000 Kč na 500 Kč, tak, aby byla dostupná pro co nejširší okruh lidí. Můžeme se sejít osobně nebo i přes Skype a společně dočistit to, co je třeba. To, co si nesete ze současných životů, co si táhnete z generace na generaci, i to, co si v sobě nesete karmicky.  
Už nemáme mnoho času, toto karmické čištění bude probíhat do 21.12., kdy se energie uvolní, závoje spadnou a pomalu se nám bude promítat nový svět. Záleží teď na každém jedinci, jestli se společně budeme moct vydat do světa založeném na skutečných hodnotách. Ti, kterým nadále vyhovuje zůstat ve světě moci, peněz a ega, v tomto světě zůstanou. Jaká bude vaše cesta?
Tik tak, tik tak.. Přeji vám šťastnou plavbu.
S láskou, Tereza Alia