Čas na změnu

Krásný dobrý den vám všem, 

nějak se nám tu poslední dobou nedýchá dobře, a tak jsme se rozhodli na čas opustit republiku a dopřát si trochu tepla. Zatím nevím na jak dlouho, nechávám čas, ať rozhodne sám 🙂 

Každopádně nerada bych přišla o kontakt s vámi, a tak hlásím, že pro vás budu fungovat online. 

S čím se na mě můžete obracet? 
– I nadále nabízím konzultace, při kterých se budeme zaměřovat na vaše energetické tělo a čakerní systém a čistit, co je potřeba. Konzultace mohou probíhat buď přes email nebo si můžeme zavolat přes Skype, Whatsapp nebo Zoom. Vždy záleží na domluvě. 

– Aktivace posvátného lůna – v současnosti důležitý krok k tomu, abyste dokázaly vzít svoji sílu zpátky do rukou. Bude probíhat přes Skype, Whatsapp nebo Zoom. Chystám další navazující aktivace – více informací už brzy!

– poradenství ohledně Kangen vody, která do našich životů vnáší zdraví a také hojnost ve všech směrech. 

– budu pořádat pravidelné meditace přes Skype. Pravidelné vhledy k aktuálnímu dění. Budu pro vás připravovat online kurz – až bude čas, dozvíte se víc. 

Naši cestu můžete sledovat na mém blogu www.allia.cz, ale také na Facebooku: https://www.facebook.com/terezaallia/ nebo Instagramu: https://www.instagram.com/tereza_allia/, kam budu dávat nejvíc novinek. 

Přeji vám krásné podzimní dny a šťastné usebrání se do sebe. Budu se těšit na setkání, někdy, někde.. 

Vaše Allia