O mně

“Jsem průvodkyní duše. Mohu Vám ukázat cestu.
Pak už je jen na vás, jestli se na ni vydáte a jaký zvolíte směr.”

Já jsem si vlastně celé dětství a dospívání připadala divná. Byla jsem holka z Vinohrad, která vyrůstala na betonovém plácku mezi činžáky. A celou tu dobu jsem snila o klidu někde v rozkvetlé zahradě. Byla jsem v té velké Praze ztracená. A navíc vnímavá k věcem, jež jsem tehdy ještě neuměla pojmenovat. 

Na první zvláštní věc si pamatuju vlastně ještě v břiše mojí mámy. Moje prababička zemřela měsíc před mým narozením. Moc se na mě těšila, ale bohužel se její čas naplnil dřív, než mě stačila pohoupat v náručí. Když jsem jako malá holka někde narazila na její fotku, běžela jsem se za rodiči zeptat, co je to za tu paní na obrázku, protože ji odněkud znám. Naši mi samozřejmě řekli, že je naprostý nesmysl, abych prababičku znala, já jsem ale dodnes přesvědčená, že jsme si zamávaly někde na půli cesty. Ahooj, babi Ane!

No a pak už se to se mnou nějak vezlo. Všechny ty zážitky mezi nebem a zemí, živé sny, které se zpravidla do pár dnů vyplnily, a tmavé stíny zjevující se v mém pokoji. Našeptávaly mi. V noci mě děsily. Prosily o pomoc. Jakoby se za mnou chodili loučit mrtví..

Pak jsem si svůj dar na hodně dlouho uzavřela a prožívala dětství a dospívání jako mnozí jiní.

Po porodu druhého syna jsem pochopila, že se ale nechci vracet zpátky do normální práce. A rozuzlení přišlo poměrně rychle. Zdravotní neduhy jsme doma řešili bylinkami, viděla jsem na vlastní oči, jak úžasně fungují a uvědomila jsem si, že tohle je moje cesta. Na kurzu australských květových esencí jsme pracovali na vnímání energie rostlin a já si uvědomila, že když to jde u rostlin, půjde to i u lidí. Tehdy se mi moje schopnosti vrátily zpátky.

Vnímám lidské duše a jejich energie. Pomocí toho i vím, komu jaké bylinky přichystat. A konečně jsem pochopila, že jsem jako malá holka nebyla divná. Jen ztracená ve světě lidí, kteří mi nerozuměli.

Děkuji za všechny, kteří se v současné době probouzí a hledají svoji cestu.
Moc ráda budu vaším průvodcem.

Nabídka

Terapie duše

Povíme si o zdravotních, případně psychických potížích. Pokusíme se dojít až k samotné příčině potíží a odstraníme emoční bloky, které je způsobují. Očistíme tělo od entit a dysfunkčních myšlenkových vzorců. Zaměříme se na čakry a energetické tělo.
Povíme si o cestě vaší duše – životní poslání, partnerské vztahy, děti, zdravotní stav a mnoho dalšího.

Vstupní konzultace: 1111 Kč
Kontrolní konzultace: 555 Kč

Oleje a byliny dle ceníku.

Čištění prostor od entit: 500 Kč
Určení jména duše: 500 Kč

Kontakt

Neváhejte se na mne obrátit:)

Tereza Allia
+420 777 903 037
tereza@allia.cz