O mně

“Jsem průvodkyní duše. Mohu Vám ukázat cestu.
Pak už je jen na vás, jestli se na ni vydáte a jaký zvolíte směr.”

Já jsem si vlastně celé dětství a dospívání připadala divná. Byla jsem holka z Vinohrad, která vyrůstala na betonovém plácku mezi činžáky. A celou tu dobu jsem snila o klidu někde v rozkvetlé zahradě. Byla jsem v té velké Praze ztracená. A navíc vnímavá k věcem, jež jsem tehdy ještě neuměla pojmenovat. 

Na první zvláštní věc si pamatuju vlastně ještě v břiše mojí mámy. Moje prababička zemřela měsíc před mým narozením. Moc se na mě těšila, ale bohužel se její čas naplnil dřív, než mě stačila pohoupat v náručí. Když jsem jako malá holka někde narazila na její fotku, běžela jsem se za rodiči zeptat, co je to za tu paní na obrázku, protože ji odněkud znám. Naši mi samozřejmě řekli, že je naprostý nesmysl, abych prababičku znala, já jsem ale dodnes přesvědčená, že jsme si zamávaly někde na půli cesty. Ahooj, babi Ane!

No a pak už se to se mnou nějak vezlo. Všechny ty zážitky mezi nebem a zemí, živé sny, které se zpravidla do pár dnů vyplnily, a tmavé stíny zjevující se v mém pokoji. Našeptávaly mi. V noci mě děsily. Prosily o pomoc. Jakoby se za mnou chodili loučit mrtví..

Pak jsem si svůj dar na hodně dlouho uzavřela a prožívala dětství a dospívání jako mnozí jiní.

Po porodu druhého syna jsem pochopila, že se ale nechci vracet zpátky do normální práce. A rozuzlení přišlo poměrně rychle. Zdravotní neduhy jsme doma řešili bylinkami, viděla jsem na vlastní oči, jak úžasně fungují a uvědomila jsem si, že tohle je moje cesta. Na kurzu australských květových esencí jsme pracovali na vnímání energie rostlin a já si uvědomila, že když to jde u rostlin, půjde to i u lidí. Tehdy se mi moje schopnosti vrátily zpátky.

Vnímám lidské duše a jejich energie. Pomocí toho i vím, komu jaké bylinky přichystat. A konečně jsem pochopila, že jsem jako malá holka nebyla divná. Jen ztracená ve světě lidí, kteří mi nerozuměli.

Děkuji za všechny, kteří se v současné době probouzí a hledají svoji cestu.
Moc ráda budu vaším průvodcem.

Nabídka

Terapie duše

Povíme si o zdravotních, případně psychických potížích. Pokusíme se dojít až k samotné příčině potíží a odstraníme emoční bloky, které je způsobují. Očistíme tělo od entit a dysfunkčních myšlenkových vzorců. Zaměříme se na čakry a energetické tělo.
Povíme si o cestě vaší duše – životní poslání, partnerské vztahy, děti, zdravotní stav a mnoho dalšího.

Vstupní konzultace: 1111 Kč
Kontrolní konzultace: 555 Kč

Oleje a byliny dle ceníku.

Čištění prostor od entit: 500 Kč
Určení jména duše: 500 Kč

Programy

Aktivace posvátného lůna

Ženská síla byla po tisíce let vědomě utlačovaná. Pálení čarodějnic na hranicích, ukamenování, život v patriarchátu a vnímání naší sexuality jako něčeho špinavého a nepatřičného. A my opravdu uvěřily, že nemáme právo na svoji sílu..

Teď ale přichází čas, kdy je potřeba vzít si ji zpět. Ženské lůno je posvátný útvar, ze kterého vychází veškerá energie. Síla shakti. Síla bílého hada. Je to místo, odkud se rodí nový život. Zázrak.

Nabízím vám cestu zpátky k sobě. Ke svojí síle a sexuální energii, kterou dokážete měnit svět kolem sebe. Vítejte doma.

Aktivace posvátného lůna: 2222 Kč /cena obsahuje krátkou meditaci, proces aktivace pomocí kódů, koupel v posvátné vodě, kvalitní esenciální oleje, čerstvé květy, kangen vodu na uzemnění energií./

Aktivace bezpodmínečné lásky

Srdce si často sami podvědomě zavíráme, abychom nemuseli čelit těžkým emocím. Pokud srdeční čakra nefunguje správně, nejsme schopni rovnoměrně dávat a přijímat. Ze srdeční čakry vychází vše, pro co jsme sem přišli. Bezpodmínečná láska. Po posvátném lůně je to druhé centrum ženy, které je potřeba aktivovat, aby mohla naplno tvořit svůj svět.

Pokud máte pocit, že ve vašem životě něco chybí, že nejste schopni navazovat vztahy, že k vám nepřichází to, co byste si přáli, je aktivace bezpodmínečné lásky to pravé pro vás.

Aktivace bezpodmínečné lásky:  2222 Kč /cena obsahuje samotnou aktivaci pomocí kódů, očištění od všech nefunkčních vztahů, napojení na partnera vaší duše, automatickou kresbu pro doléčení vaší srdeční čakry přímo pro vás a osobní smaragd, který působí na srdeční čakru./

Aktivace božského vidění

Intuice, náš vnitřní motor, od kterého jsme se odstřihli a v mnoha případech ho nechceme poslouchat, protože vydat se cestou svojí intuice může být někdy bolestivé, vyžadující změny v našem životě. A každá změna chce jisté úsilí. Je potřeba si uvědomit, že to je ale vždy ta jediná správná cesta. Když si otevřete 3. oko a napojíte se na svoji vnitřní intuici, můžete se nechat jen vést, cesta se ukáže sama. Uvidíte mnohé a všechno najednou bude dávat smysl. 

Aktivace božského vidění: 2.222 Kč /v ceně je aktivace křišťálu Země, který nás spojuje jak s Matkou Zemí, tak s Vesmírem a jeho nekonečném vědění. K aktivaci dostanete také lahvičku esenciálního oleje jasmín, který má silné spirituální účinky, a kámen azurit působící na čakru 3. oka./ 

Zvýhodněná cena za všechny tři programy: 5555 Kč /platí i pro ty, kteří už program Posvátné lůno absolvovali./

Kontakt

Neváhejte se na mne obrátit:)

Tereza Allia
+420 777 903 037
tereza@allia.cz