Portál 11/11/2021

Sedím na zahradě a nasávám vůni jasmínu mísícího se s květy stromu ylang ylang. Za plotem na mě řehtá bílý kůň a kolem poletují papoušci různých barev. Zapadá slunce. Mám za sebou silnou meditaci do Čech v rámci dnešního portálu 11/11. Přinesla s sebou mnohé – duhu, vodu, sílu i vyrovnání mužské a ženské podstaty. O to tu teď kráčí. 

Dívám se do stromů a přijde mi, že nevím vlastně nic. A učím se přijímat, že to není důležité.
V současné době jen vypouštíme svoji hlavu a necháváme věci plout, aby se děly samy. Přijímám fakt, že je v podstatě jedno, kde na světě jste. Teď se v podstatě všude děje to samé. Boje, neklid, nátlak, restrikce. Jsme vyzýváni k tomu, abychom našli svoji vlastní svobodu. Tvořili si svůj vlastní svět. Nehledě na to, co se děje kolem. Jsme vyzýváni k zodpovědnosti. Pomalu přicházíme na to, jak moc jsme naše životy odevzdali do cizích rukou a nechali je, ať se starají. Už málo jsme viděli, JAK se vlastně starají. Nebo že se nestarají vůbec. Vždyť postarat se musíme jen sami o sebe. Chodíme k doktorovi, aby nás vyléčil. Chodíme do práce, aby nám dali peníze. Chodíme do obchodu, aby nám dali jídlo. Odpojení. Co kdybyste si pořídili zahradu plnou plodů a zvířat. Navrátili se k vlastní podstatě. Dělali v životě to, co vás baví. Léčili se tím, že se budete starat o svoje tělo i duši a dávat obému to, co potřebují. Co kdybyste si svět tvořili sami? Vlastníma rukama? Co potom zbyde? Místo pro stížnosti? Nebo místo vašeho naplnění?

Koukám se kolem sebe, občas ještě s pochybnostmi – jsme tu správně? Co naše kořeny? A pak mi hlavou problikne: “Wow, my jsme to fakt udělali.. My jsme to dokázali.. My jsme tady.”
Je jedno na jak dlouho, je jedno kde. Jsme tu. Ten první krok do neznáma, po kterém přijde jistá úleva a uvědomění. Odevzdat se času, svojí intuici a koloběhu života, kde to hlavní, na čem záleží, jsme my. Věřím v nás. Věřím ve vás. Věřím v lepší svět. A děkuji. 

Mantra pro vás k dnešnímu portálu (můžete si zopakovat i kdykoliv později 🙂

 “Zbavuji se starých vzorců, zbavuji se starých kódů, které brání mé duši v rozletu. Jsem
svobodná/ý. Tvořím si svůj svět. Přijímám kódy portálu 11/11, přijímám kódy svojí duše a jejího poslání tady na Zemi. Přijímám kódy nové Země. Jsem. Děkuji.”