Seminář Čakra Duše 1.10.2023 Praha

Cítíš poslední dobou smutek a nevíš proč? Máš pocit, že ztrácíš půdu pod nohama? Vyplouvají ti v životě situace, o kterých sis myslel/a, že už jsou dávno vyřešené? Zdroj těchto pocitů může být mnohem hlubší, než si dokážeš vysvětlit. Začala se nám totiž čistit 8. čakra – čakra duše, kde leží naše prapůvodní esence. Je to naše karma. Naše paměť napříč životy tady na Zemi. V rámci semináře si nejdříve vyladíme náš základní čakrový systém pomocí vizualizace a terapeutických hudebních nástrojů, pak se v meditaci nacítíme na naši 8. čakru, která se nachází několik centimetrů nad naší hlavou, a dostaneme se k samotné esenci Duše, kde leží veškeré uložené informace. V průběhu semináře budu energeticky pracovat individuálně na každém z vás, pak ve skupinové vedené meditaci společně vstoupíme do posvátného prostoru. 

Součástí semináře je i krátká masáž oblasti 3. oka a korunní čakry, kterou provádím pomocí vlastnoručně míchaných aroma terapeutických olejů připravovaných speciálně na podporu aktuálních energií. 

Kdo jste? Co jste si sem v tomto životě přišli zpracovat? Jaký je váš úkol? Jaká je vaše nejčistší esence? Přijďte si odpovědět na tyto a spoustu dalších otázek. Po meditaci budeme mít prostor na společnou diskuzi. 
Přihlašování probíhá přes systém studia.

Kde: White Sage Therapy, Praha

Kdy: 1.10.2023 17-20h

Cena: 790 Kč